Брена и Боба разменуваат нежности на Бора Бора (ФОТО)

Стефан ги разоткри

Фото: Рајко Ристиќ

Семејството Живојиновиќ по успешната турнеја на Лепа Брена во Австралија, замина на заслужен семеен одмор на Бора Бора.

 

View this post on Instagram

 

#vacation

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

 

View this post on Instagram

 

😎 #chilll

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on


Популарната „четворка“ ужива во сите задоволства што ги нуди оваа егзотична дестинација, а за тоа сведочат и фотографиите што постариот син Стефан Живојиновиќ ги споделува со своите следбеници на социјалните мрежи. Благодарение на фотките, обожавателите на популарната пејачка можеа да се уверат дека љубовта меѓу Брена и Боба се’ уште „цвета“… Гулапчињата разменуваат нежности во тиркизните води на Бора Бора.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време