Луксуз и гламур: Емина Јаховиќ ја покажа внатрешноста од новиот дом каде живее со турскиот милијардер

Уредено и декорирано по нејзин вкус

Фото: Инстаграм

Пејачката Емина Јаховиќ неодамна се исели од домот каде што живееше со својот поранешен сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал и синовите Јаман и Јавуз.

Иако Јаховиќ се разведе од пејачот пред две години, до скоро живееше во куќата која тој и ја остави за децата да не ја менуваат средината, но неодамна ја промени адресата на живеење и се пресели во помал стан.

Сега, пејачката реши да ги отвори вратите од новиот дом и да и покаже на јавноста како го уредила. На прв поглед јасно е дека во целиот дом преовладува луксуз и гламур, нежни бои и модерен мебел во арт-деко стил. Како ви се допаѓа?

Фото: Инстаграм

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време