Со малку труд, претворете ја терасата во вистинска оаза за уживање: Најдовме 10 прекрасни идеи за уредување!

Ве инспирираме

Време е за големи подготовки

Ни пристигнуваат убави и сè потопли денови, а вистинска штета е да ги поминеме во затворен простор. Особено ако работите од дома, имате многу причини зошто да вложите малку време и да ја претворите терасата во оаза во која ќе работите, а по завршените обврски и ќе уживате.

Само неколку чекори ве делат од совршено уредена тераса. Сè што ви треба се неколку билки, ламби, маса, столчиња и малку имагинација.

Ние пронајдовме 10 фотографии кои можат да ви послужат како инспирација и мал водич за што поубаво уреден простор за релаксација…

Од стара и одронета терасата направила оаза за уживање: Трансформација што воодушевува! (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време