Ѕирнете во љубовното гнездо на најпознатата турска актерска двојка (ФОТО)

Бурак Озчивит и Фахрие Евчен се една од најомилените познати двојки, а обожавателите на турските актери со интерес го следат секој нивни чекор.

За нивната венчавка доста се пишуваше и зборуваше во медиумите, а потоа и за наводната брачна криза која својот епилог го доби со раѓањето на синот Каран.

 

 

View this post on Instagram

 

Bakışların hep kalbime aksın böyle.. Seni seviyorum 💫❤️ @burakozcivit #2ndAnniversary

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Сега, според написите во турските медиуми, Бурак и Фахрие живеат во нејзиниот стан, кој го купила пред да се запознаат. Станува збор за дуплекс на потпокрив од 240 метри квадратни. Во долниот дел се салонот, кујната, три спални соби, бањата и оставата, а на горниот кат се работна соба, тоалетот, просторија за гардероба, спална соба и голем балкон.

 

View this post on Instagram

 

Sevdiklerinize iyi bakın, cünkü onlar en değerli ve en kıymetli olanlar.. 🙏🏻💐❤️

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време