Цеца покажа стан во “Белград на вода“-луксуз на сите страни! Еве како изгледа домот на нејзината кума пејачката Вики Миљковиќ! (фото)

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време