Погледнете го луксузниот стан на Огнен Амиџиќ – Ќе останете без зборови

Водителот Огнен Амиџиќ и манекенката Данијела Димитровска уживаат во среќниот брак седум години, а заедно се веќе десет. Брачната двојка живее во раскошен стан во Белград.

Практични совети за подобро осветлување на дневната соба

Како круна на нивната љубов, пред пет години на свет дојде синот Матија. Го уредија станот според нивните потреби и вкусови.

Собите се пополнети со минималистички детали во бела, црна и црвена боја, па се делува многу внимателно избирано па токму затоа нивниот дом изгледа така топло.

View this post on Instagram

"Home,where i can look ugly and enjoy it " 😉

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

View this post on Instagram

👄💄

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

View this post on Instagram

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време