Погледнете го луксузниот дом на Кајли Џенер вреден 12 милиони долари

Кога сте милијардерка, дефинитивно неразмислувате за луксузно уредување на домот, бидејќи тоа го прават професионалците за вас.

Можеби Кајли Џенер израсна пред камерите, но тоа не значи дека сака баш секого да пушти во својата куќа, во која ја расте својата ќерка Сторми Вебстер. Дваесет и двегодишната милијардерка, која се збогати со своето мејкап-царство, има луксузен дом во калифорниската населба „Хајден хилс“ над Лос Анџелес. Во затворената населба со контролиран пристап живеат 1.000 луѓе, повеќето познати личност, поради што и приватноста е гарантирана. Сепак, Кајли делови од својот дом одлучи да сподели на Инстаграм. Погледнете ја нашата галерија за да го видите луксузот во кој Џенер ужива.

Спална соба

View this post on Instagram

💗

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Пространа кујна

View this post on Instagram

Kylie for @archdigest

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Шминкерница

View this post on Instagram

Kylie Jenner for @archdigest

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Ходник

Дневна соба

Соба за чантите

View this post on Instagram

options

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Тоалет

Паркинг-простор

View this post on Instagram

freaky friday

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време