Ова е куќата во која Вељко и Богдана живеат далеку од очите на јавноста (ФОТО)

Целосна медиумска илегала

За да му овозможат бегрижно и мирно детство на својот син Жељко, синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, и неговата избраничка Богдана Родиќ одлучија дека е најдобро да се преселат во Тител на одредено време.

За да ги спречи љrубопитните погледи, познатиот боксер го огради големиот имот со висока ограда, зад која непречено се одвива семејниот живот на Ражнатовиќ.

Заедно со своите пријатели, Вељко ја ископа земјата во дворот и изгради простран, луксузен базен, во кој неговата сопруга поминува најмногу време.

Во пространиот двор на семејството Родиќ се наоѓаат две куќи – едната е нивната семејна, во која живеат со најстарата ќерка Наташа, а втората куќа, малку по малку, Вељко и Богдана ја опремуваат по своја мера.

Во дворот има катче во кое Вељко одгледува кучиња, како и простор во кој тренира за да напредува во боксерската кариера.

Фото: Printscreen Youtube, Instagram, Бошко Карановиќ

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време