Океански бакнеж за добро утро: Ѕирнете во домот на Синди Крафорд

Куќата во Малибу е само една од луксузните недвижнини на бившата супермоделка

Поранешната супермоделка Синди Крафорд, која „жареше и палеше“ во модната индустрија во 1990-тите години, е во хармоничен брак со Ренди Гербер (56) со кого има две деца – синот Присли (19) и ќерката Каја Гербер (16), која тргна по чекорите на славната мајка.

Во продолжение ѕирнете во лукзуната вила што популарното семејство ја поседува во Малибу, на самиот брег на Тихиот Океан.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време