Нина Бадриќ се пожали дека нема работа поради пандемијата, а се пофали со реновираната вила на Хвар (ФОТО)

Ѕирнете во нејзината оаза на мирот

Нина Бадриќ се пожали дека музичарите останаа без работа поради пандемијата на коронавирусот, па побара помош од државата, а сепак на големо се зборува занејзината луксузна вила на Хвар.

Имено, хрватската пејачка покажа како ужива на овој популарен хрватски остров, а судејќи од приложеното ништо не ѝ фали, би се рекло…

Ентериерот на нејзината вила навистина го одзема здивот. Уредена во препознатливиот медитерански стил, со пространи простории бојосани во бела боја и светли нијанси, и мошне интересна кујна, куќата е вистинска оаза за полнење батерии.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време