Слатки и здрави новогодишни пакетчиња од „Виталиа“

Во пресрет на новогодишните празници, згрејте ги детските срца и подарете им слатки и здрави пакетчиња креирани со многу љубов, внимание и искрена желба за здраво детство.

Пакетчињата може да ги најдете во прoдaвниците на „Виталиа“!

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време