Кога ќе се соблече во костим за капење, оваа жена се претвора во божица: Еве како вежба за да го има најзгодното тело на светот!

Презгодна!

Јулијана Налу, поранешната девојка на Канје Вест, се појавила на плажа во Флорида облечена во зелено бикини што го покажало нејзиното затегнато тело

Бразилската манекенка Јулијана Налу ја вжештила атмосферата додека се опуштала на плажата Мајами бич на Флорида, облечена во проѕирно, зелено бикини. Нејзиното затегнато тело дошло во прв план, па нè интересираше како изгледа планот за вежбање на оваа прекрасна жена?

Јулијана, како и сите манекенки, води строго дисциплиниран живот. Таа се труди да се храни што поздраво, додека голем акцент става на планот за вежбање.

Па така, неодамна објавила и како вежба со својата сестра, и тоа на ТикТок, а ова видео за кратко време стана вирално…

@lianamariaofficial Me and my sis workout @Juliana Nalú ♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Јулијана денес има 25 години и колку што ѝ е познато на јавноста, нема партнер. Нејзината краткотрајна романса со раперот Канје Вест ја пласира до врвот на популарноста, но оттогаш таа не била видена со друг маж.

Во Америка дошла кога имала 19 години со желба да изгради светска кариера, и тоа ѝ оди од рака.

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе