Видео: Девојка шета наоколу во проѕирни и претесни хеланки, погледнете ја реакцијата на луѓето

Експериментот кој го направи екипата на каналот 4 Лајф вклучува атрактивна девојка која шета наоколу во проѕирни и тесни хеланки, а тие ги снимаа реакциите на луѓето кои беа различни.  Погледнете како тоа изгледаше.
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време