Светскиот спектакл на Наташа Беквалац (ВИДЕО)

Поп-пејачката испрати моќна порака

Фото: Принтскрин Инстаграм

На Јутјуб конечно можете да го погледнете спектакуларниот настап на Наташа Беквалац на годинешното доделување на музичките награди МАЦ (Music Awards Ceremony).

Моќната порака „Не си сама“ („Ни си сама“), која пејачката ја носеше на појасот на својот фустан пред самиот настап, се гледа на самиот крај на видеоснимката.

Наташа на овој начин сакаше да им порача на сите жени што поминуваат низ тежок период од која било причина дека постои излез, кој таа успеа да го пронајде.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време