Пресмешно: Додека ја прчела устата за да направи селфи, мачката ѝ залепила шамар! (ВИДЕО)

Ќе ве изнасмее до солзи!

Што мислите, го заслужила шамарот од нејзината мачка?

Мачките важат за едни од најграциозните животни на планетата. И сами се свесни за својот изглед и така се однесуваат.

Но тие исто така го забележуваат изгледот и однесувањето на оние кои се во нивна близина, а како ќе изреагираат, никогаш не може да знаеме со сигурност.

Оваа прекрасна мачка присуствувала на сцена што многу ја изнервирала.

Погледнете го ова урнебесно видео и размислете дали реакцијата на мачката е оправдана…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време