Ова видео го гледале 50 милиони луѓе, морате и вие: Не сте виделе ништо послатко! (ВИДЕО)

Неодоливо!

Мачка не сака да се одвои од заспаното бебе – видео што за миг се раширило низ светот

Една мајка наишла на преслатка глетка кога влегла во собата каде што спиело нејзиното бебе во кревет.

Покрај бебето лежел и неговиот крзнен миленик, мачката, која со своите шепи го прегрнала бебето и не сакала да се помести од него, дури ни кога сопственичката нежно се обидувала да ја разбуди.

Секогаш кога ја потчукнувала заспаната мачка по крзното со намера да ја натера да стане, мачката мјаукала во знак на негодување, како да порачува дека не сака да стане од креветот и да го напушти бебето покрај кое се стуткала.

Видеото досега е прегледано повеќе од 48 милиони пати и собрало илјадници коментари.

„Го чува бебето“, „Сака да ѝ биде топло“, „Ова е преслатко“…, се само некои од илјадниците коментари на луѓето кои се воодушевиле од приврзаноста и нежноста на оваа мачка.

Погледнете…

@dontstopmeowing This is too adorable 🥺 #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Kareem & Fifi

Погледнете како ова мало девојче реагира кога татко и ќе се врати од работа! (ВИДЕО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време