Ова девојче за 8 секунди станало познато: Нејзиното видео има милионски прегледи и сите ја имитираат! (ВИДЕО)

И’ успеало!

Станал сензација прекуноќ

Тори Парено објавила свое видео на социјалните мрежи и прекуноќ станала позната.

Имено, таа извела едноставен трик со раце и го споделила со своите следбеници на Твитер, а сето тоа многу наликува на оптичка илузија.

Видеото трае вкупно 8 секунди, а веќе има преку 9 милиони прегледи.

Таа се забавува додека изведува движења со рацете, а сето тоа изгледа и по малку морничаво.

Добила преку илјада лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето се обидуваат да го имитираат нејзиниот „танц со рацете“.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време