Мајка му приоѓа на маж кој се обидува да се фрли под воз (ВИДЕО)

Има ли надеж?!

На видеоснимката од безбедносните камери во една местро-станица гледаме маж кој разговара на мобилен телефон и за време на разговорот ја удира својата чанта од ѕид токму во моментот кога покрај него поминуваат маж и жена, туркајќи количка со дете.

Жената одлучува да му се обрати на очајниот човек, враќајќи се кон него, и тоа токму во моментот кога покрај нив поминува возот со огромна брзина.

Еве што се случува во продолжение:

Секоја чест!

Видео: Јутјуб

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време