Користејќи стап и кал, направиле куќа и базен среде џунгла: Овие луѓе се неверојатни! (ВИДЕО)

Генијалци

За среќа, потребно е навистина малку

Џунглата навистина е прекрасно место за оние што навикнале да живеат таму. Преживувањето не изгледа нималку тешко, гледано отстрана. Имено, овие двајца момци, само со помош на стап и кал, направиле куќичка со базен за потполно уживање!

И не им е првпат! Овие момци прават чуда во џунгла, како што се базени, подземни соби, подземни базени, сето тоа користејќи само стап и кал.

Нивните видеа станаа вирални, а луѓето не можат да престанат да ѝ се восхитуваат на нивната работа.

Погледнете како изгледа куќа со базен среде џунгла, направена од кал…

Среде џунгла направил подземен базен користејќи само стап: Мора да го видите ова! (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време