Како набрзина да го поправите патентот само со помош на виљушка – и уште 28 други неверојатни трикови! (ВИДЕО)

Погледнете!

Во ова видео сигурно ќе најдете барем едно нешто што одамна ви требало

Дали знаете дека со помош на обична виљушка можете буквално за неколку секунди да го поправите патентот?

Или како со помош на една обична метална лажица да направите уникатен ароматичен свеќник, од кој целиот дом ќе ви мириса совршено?

А знаете ли како со помош на три лажици и две виљушки да направите држач за сол и за бибер?

Ако дома имате вишок стари или флекави лажици и виљушки што не ги употребувате повеќе за јадење, ви предлагаме да го погледнете ова одлично видео со 29 неверојатни трикови што сигурно ќе ве воодушеват!

Кулинарски трикови за почетници: Како да го наострите ножот, да го омекнете путерот…
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време