Хит-видео од пијана верверица што го насмеа Интернетот: Изела скапана круша, а потоа шоуто започнало! (ВИДЕО)

Вирално видео

Една девојка од Минесота случајно ѝ дала расипана круша на верверицата во нејзиниот двор и животното, веројатно, убаво се опијанило!

Кејтлин Морлок минатата недела го чистела фрижидерот, во кој нашла кеса со круши.

Му ги дала на нејзиното домашно милениче, свињата Хамлет, а дел останал за верверичката која редовно доаѓала по храна во нејзиниот двор. Верверичката истиот момент му навалила на овошјето, а по еден час се вратила и по репете.

Но одот ѝ бил чуден. Кога почнала да се навалува наназад, Кејтлин сфатила дека крушите во фрижидерот ферментирале.

Инаку, на верверичката, за среќа, ѝ е добро и Кејтлин открила дека следниот ден се вратила по уште храна.

Погледнете го видеото за да ја видите оваа смешна пијана верверичка!

Видео: Девојка шета наоколу во проѕирни и претесни хеланки, погледнете ја реакцијата на луѓето
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време