Девојката за која се зборува: Кога Ниа Денис танцува, сите стануваат на нозе! (ВИДЕО)

Неверојатно!

Секој нејзин чекор е полн со позитивна енергија

Гимнастичарката која минатата година го „сруши“ Интернетот со својата интересна кореографија, го направи истото и оваа година.

Интересно е да се гледа како Ниа Денис се натпреварува во гимнастика, бидејќи оваа девојка прави комплицираните вежби да изгледаат крајно лесно и едноставно. Како секој да може да ги направи, но вистината е далеку од тоа…

Девојката од гума овој пат го направи невозможното: го донесе афроамериканскиот ритам на гимнастичарски натпревар и стана неверојатно популарна на социјалните мрежи.

Кога Ниа танцува, сите воодушевено ракоплескаат:

Хит-видео од пијана верверица што го насмеа Интернетот: Изела скапана круша, а потоа шоуто започнало! (ВИДЕО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време