Совет за вторник: Опкружете се со… кристали!

Еве зошто!

Без разлика дали верувате или не во лековитата енергија на кристалите, едно е сигурно – ако се најдете во просторија полна со овие совршени камења, ќе забележите дека ве привлекуваат одредени бои. Ако сте љубопитни и отворени за алтернативните науки, погледнете какво значење носат кристалите што оставиле посебен впечаток врз вас и веруваме дека ќе се изненадите. Можеби токму тие се препорачуваат за проблемот со кој се соочувате во моментот. Иако по малку звучи како „абра-кадабра“, сепак, што има лошо во тоа да се опкружиме со убави нешта?

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време