Не чувајте го овошјето во фрижидер!

Еве зошто

Не чувајте го овошјето во фрижидер. Утврдено е дека оладената овошка содржи помалку хранливи материи од оние што ги чуваме на собна температури.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време