УПС! Карлеуша се испружи колку што е долга! (ВИДЕО)

Незгода!

Следбениците на поп-дивата Јелена Карлеуша имаа можност да ја видат во сосема поинакво светло. Популарната пејачка објави видеоснимка со која ги насмеа сите.

Имено, Јелена се забавуваше играјќи, но во еден миг се сопна и адна колку што е долга. Како изгледаше оваа незгода, погледнете во продолжение:

Видео: Twitter

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време