Неда Украден го запроси Бил Гејтс: „Дојди да остариме заедно!“ (ФОТО)

Нешто што не се пропушта

Популарната пејачка Неда Украден се пошегува на социјалните мрежи со понудата за милијардерот Бил Гејтс, кој објави дека се разведува со сопругата Мелинда.

Не сакајќи да загуби ниту секунда време, поп-пејачката штом ја прочитала веста за разводот, веднаш му оставила коментар на Инстаграм, кој, разбирливо, го пренесоа медиумите во Србија.

Бил, дојди да остариме заедно“, му порача Украден на Гејтс, алудирајќи на стиховите на популарната песна.

Фото: Принтскрин Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време