На Јелена Розга тресна на земја среде музичката проба (ВИДЕО)

Погледнете го видеото докрај и нема да зажалите!

Популарната Јелена Розга неодамна доживеа незгода за време на пробата во студиото. Имено, во еден миг, на убавата пејачка и’ се скрши столчето така што заврши на земја.

Погледнете го видеото докрај и нема да зажалите“, напиша Јелена Розга во коментар на видеоснимката која ја објави на својот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

Pogledajte do kraja,necete požalit 😂😂😂😂 #tisizeljamogzivota #mojeproljece #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време