Мајката на Наташа Беквалац ѝ порача дека сега е сиромаштија и треба да јаде храна за сиромави (ВИДЕО)

Урнебесен разговор

Мира Беквалац, мајка на популарната пејачка Наташа Беквалац, повторно ги насмеа следбениците на својата популарна ќерка.

Имено, во видеото што Ната го објави на Инстаграм, госпоѓа Мира ѝ објаснува на ќерка си дека ѝ приготвила нешто слично на дебели палачинки…

Превртки ти се дебели палачинки, кога немаш леб, ги јадеш нив. Сега си сиромаштија и сега ќе јадеш само храна за сиромави“, објасни таа, додека Наташа симпатично се насмеа, коментирајќи:

„Толку од нашиот гламур и живот.“

Видео: Инстаграм

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време