Лила Филиповска со салто напред заврши во вода (ВИДЕО)

Благодарение на својот асистент и водител Спасе Јовановски

Фото: Принтскрин

Лила Филиповска одмора во популарното турско летувалиште Кемер во друштво на својот близок пријател и асистент – водителот на утринските вести на ТВ Сител Спасе Јовановски.

Покрај видеоснимките и фотографиите на кои ја гледаме како ужива во благодатите на луксузното сместување, на многубројните следбеници на нејзиниот инстаграм-профил особено им се допадна видеоснимката на која Лила завршува во базен сосе облеката и шминката, а во тоа и’ „асистира“ токму нејзините асистент.

Погледнете:

 

Инаку, ова не е првпат Јовановски да се пошегува со својата пријателка…

 

 

View this post on Instagram

 

🤣🤣🤣 Prank by my assistant @rolladobolla 🤣🤣🤣 #prank #friends #life #love #fun #photoshoot #catrice @samantha.doo ❤️

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Видео: Инстаграм @lilafilipovska

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време