Јелена Карлеуша јавно ја навреди марија Шерифовиќ: „Еве ти го на, дебела!“

Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ често се „расправаат“ во емисиите „Град-ѕвезди“, каде што се членови на жирито што ги оценува кандидатите.

Но ако ја земеме предвид познатата изрека дека „во секоја шега, половина е вистина“, би рекле дека Карлеуша јавно ја навреди својата колешка во најновата објава на Инстаграм.

Имено, Јеца ги објави пораките што ги разменила со нутриционистката задолжена за нејзиниот план на исхрана, кој би требало да го почитува и Марија.

Во пораките, Јелена се жали на својата другарка, откривајќи и’ на нутриционистката дека Марија ги прекршува правилата на диетата и дека и нејзе и’ оневозможува да се придржува до неа.

Еве ти го, дебела!“

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време