Фото-бомба: Додека Ана Николиќ се прчи и позира, тетката си оди на пазарење (ФОТО)

Пронајди го натрапникот!

Ана Николиќ им се пофали на своите следбеници со беспрекорниот стајлинг и тенката става, но целото внимание го украде госпоѓата во заднината на сликата.

Имено, додека Ана дига нозе и се прчи позирајќи, една нејзина сосетка си тргнала на пазар, со количка за пазарење, воопшто не водејќи грижа за фотосесијата на популарната пејачка.

 

 

View this post on Instagram

 

“Ova mala ne zna sta ce, kaze da … pa ne ne… a zamnom sece vene… MALA JE LABILNA” ..

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Е, токму таа госпоѓа предизвика смеа на социјалните мрежи, па наместо да ги коментираат витите нозе на пејачката, следбениците ја коментираат дамата во заднина.

Десно – мојата слика на Инстаграм, лево – јас во реалноста“, е само еден од шеговитите коментари на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

Jer sad bi se probudila…al’SVE JE STVARNO!🚓🚁🚑

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Фото: ATA Images, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време