Андрија Милошевиќ облече фустан, стави обетки и запеа (ВИДЕО)

Овој пат се надмина самиот себе!

Андрија Милошевиќ често ги засмејува своите следбеници на Инстаграм објавувајќи смешни видеоклипови, но овој пат се надмина сами себе!

Имено, популарниот актер облече долг фустан со цветен дезен и го запеа „новиот хит на пејачката Пршута Станојковиќ“, танцувајќи покрај базенот. Својот стајлинг го надополни со долги висечки обетки.

 

 

View this post on Instagram

 

HIT !!! ORILA, GORILA ..ZVEZDA U USPONU , MLADA PRŠUTA STANOJKOVIĆ.. #hit #zezanjeupauzisnimanja

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Видео: ИНстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време