Ана Николиќ ги шокира следбениците со објавата за својот порок (ФОТО)

Вака почнало се'...

Познато е дека Ана Николиќ често консумира алкохол, а популарната пејачка и самата неколку пати отворено зборуваше декасе обидувала да се ослободи од овој свој порок.

Сега таа со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од детството на која во раката држи шише пиво и порача:

Вака почна се’“.

Оваа нејзина изјава предизвика различни реакции кај нејзините следбеници. дел ја поддржаа, дел ја осудија, а добардел слатко се насмеаја.

 

View this post on Instagram

 

Ovako je sve pocelo…😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време