Жените во овие два знака се жив оган во сексот! А третиот е најголемо разочарување?!

Кои се „љубовџиите“

Два знака од зодијакот посебно се истакнуваат во однос на останатите кога станува збор за сексот, додека еден се смета за тотално промашување кога станува збор за ова прашање.

Лав

Жените родени во овој хороскопски знак бараат најмногу од сите. Мажите ќе треба добро да се препотат пред да ги задоволат жените во овој знак, ама затоа за возврат можат да очекуваат огномет. Лавиците се подготвени да пробаат се, сите можни пози само за да ве задоволат, но доколку забележат дека не се трудите, приказната за вас завршува.

Скорпија

Скорпиите се најстраствениот знак во целиот зодијак. Дамите во овој знак одлично се снаоѓаат во врските за една вечер, но и во сексот кога се во долгогодишна врска. Можат да прочитаат што сака партнерот и потполно да се прилагодат на неговите потреби и заради тоа мажите ги обожаваат и ги сметаат за најдобри љубовници.

И еден знак за кој велат дека премногу разочарува:

Близнаци

Жените во овој хороскопски знак, на прв поглед делуваат како жив оган во кревет, но нивните партнери за брзо време сфаќаат дека станува збор за најсебичните личности кои можеле да ги сретнат.

Жената Близнак делува како да е подготвена на се, и тоа е навистина така, но само за свое лично задоволство.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X