Трите хороскопски знаци што се жедни за одмазда: Кога ќе завршат со вас, ќе посакате никогаш да не сте ги познавале!

Прават се’ за да се одмаздат

Се’ што е слатко кратко трае, а тоа е најчест случај во љубовта

Иако многумина го прифаќаат раскинувањето и продолжуваат понатаму, постојат три хороскопски знаци кои ако ги оставите, ќе направат буквално се’ за да ви се одмаздат.

Близнаци

Една стара кинеска поговорка вели: Седете на брегот од реката и ќе видите како минува лешот на вашиот непријател. Токму тоа им се врти во главата на Близнаците по раскинувањето, кои ќе го чекаат денот кога ќе го видат својот поранешен партнер како страда. Кај Близнаците, дури и да не сте виновни, ќе ве сметаат за виновни за сите пари!

Лав

Ќе ве мрази бидејќи не сте повеќе послушни и не се воодушевувате на неговата величественост. Нема да направи ништо веднаш, бидејќи одмаздата се служи ладна, но затоа ќе ги најми своите случи за да ви го загорчуваат животот каде и да се појавите. Ќе организира цела војска на негови послушници против вас, на работа, на улица, во сите сфери на животот каде што Лавовите се влијателни.

Скорпија

Иако по правило поранешниот партнер на Скорпијата би требало да исчезне на лице место, во реалноста тоа не оди баш така. Ќе направат најподмолен и најмистериозен план за бившиот да зажали што воопшто се родил. А ниту една казна никогаш нема да биде доволна, ако ги прашате Скорпиите.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време