Несмасни и себични: Мажите родени во овој хороскопски знак се најлоши љубовници!

Не знаат да возвратат со иста мера!

Сега кога го знаете ова, ваше е да одлучите дали ќе му верувате слепо на хороскопот

Сексот не би требало да биде најважното нешто во врската, но секако е од голема важност.

Сите сакаат да имаат партнер кој ќе знае да ги задоволи во кревет, но луѓето честопати се вљубуваат пред да дознаат дали некој е добар во сексот или не. Но ако му верувате на хороскопот, тогаш лесно ќе можете да ги одбегнете лошите љубовници, бидејќи најголем дел од нив, наводно, се раѓаат во знакот Рак.

Иако важат за многу грижливи партнери, Раковите се прилично себични во кревет, но само затоа што се несмасни и не знаат што прават. Затоа иницијативата најчесто ѝ ја препуштаат на партнерката на која не знаат да ѝ возвратат со иста мера.

Сега кога го знаете ова, ваше е да одлучите дали ќе верувате слепо во овој хороскоп и ќе ги одбегнувате Ракови или ќе ризикувате да се вљубите во некој припадник на овој хороскопски знак кој можеби е, но можеби не е добар во кревет.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време