Познат руски астролог предвидува: Овие 3 хороскопски знаци во мај ќе ја запознаат својата сродна душа!

Астро-прогноза

Мај ќе биде во знакот на љубовта, романтиката и интересните средби

Рускиот астролог Галина Јанко дала љубовна прогноза за мај. Според нејзините предвидувања, три хороскопски знаци може да очекуваат големи промени на љубовен план, интересни средби и познанства. Постојат големи шанси да ја запознаат и својата сродна душа. Еве и за кого станува збор…

Близнаци

Животот што го посакувате ви е на дофат на рака. Во меѓувреме, треба да ги средите вашите мисли и да се фокусирате за да ви се остварат соништата. Ѕвездите ви порачуваат да се ослободите од товарот на минатото. Ако дозволите носталгијата за некои дамнешни времиња и љубови да ве спречи да продолжите со животот, ќе ја изгубите секоја шанса за нова романса, која речиси е извесна овој месец. Не дозволувајте да ја пропуштите љубовта на вашиот живот, само поради убави сеќавања.

Терезија

Положбата на планетите во знакот Терезија ќе биде исклучително романтична и овој аспект ќе трае прилично долго, па се препорачува да го искористите овој период и да си ги отворите срцето и душата за нови луѓе и да се подготвите за чуда. Возможно е не само да запознаете нова личност, туку и да им се вратите на некои недовршени љубовни приказни од минатото, под услов тоа и самите да го посакувате. Ѕвездите овој месец ви се многу наклонети.

Скорпија

Влегувате во период на радост, изобилие и просперитет, а ќе блескате и на приватен план. Имате големи шанси да ја запознаете љубовта на вашиот живот и можеби дури и веднаш да започнете сериозна врска. Многу е важно да останете отворени кон другите. Слободно изразете ги вашите чувства и ќе видите колку тоа ќе ви ги турне работите во вистинска насока. Комуникацијата со другите ќе биде одлична, а особено ќе бидете успешни во односите со нови луѓе.

Ви ја откриваме најатрактивната особина на вашиот хороскопски знак
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време