Мажите родени во овие три хороскопски знаци важат за најлоши сопрузи: Дознајте навреме!

Астрологија

Познат астролог открива…

Постојат ли мажи кои едноставно не се создадени за брак? Според астролозите, за жал, постојат. Еве кои хороскопски знаци не се родени за живот во брак…

Девица

Мажите родени во знакот Девица се љубоморни и несигурни, а тоа можат многу добро да го сокријат на почетокот од врската. Дури по некое време ја покажуваат својата вистинска страна. Исто така, знаат да бидат големи манипулатори и опседнати со контрола.

Бик

Биковите секогаш попрво ќе се одлучат за кариера наместо за стабилна врска и семејство. Ако живеете со маж роден во знакот Бик, можете да очекувате дека многу често вечерите ќе ги поминува во канцеларија наместо со вас и со семејството. Иако овие мажи често ги опсипуваат своите сакани со скапи подароци и комплименти, на жената во својот живот никогаш нема да ѝ подарат доволно време.

Риби

Мажите родени во знакот Риби се полни со разбирање и многу се емотивни, па според тоа, би требало да бидат и одлични партнери. Меѓутоа, речиси секогаш ја привлекуваат погрешната личност и завршуваат во токсична врска.

Откријте што ви носи 2021 година и која е афирмацијата за вашиот хороскопски знак
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време