Хороскопот открива: Ова се жените од соништата!

Тие се грижливи, посветени и лојални

Тие поседуваат се’ што еден маж може да посака…

Припадничките на овие хороскопски знаци се вистинските жени за сериозни врски и брак.

Риби

Воопшто не се злонамерни, многу се прилагодливи и на партнерот секогаш ќе му ја пружат потребната помош и поддршка. Многу се верни и посветени и нивните партнери можат да бидат сосема мирни, бидејќи Рибите никогаш нема да ги изневерат.

Стрелец

Жените Стрелци ќе направат се’ за да му угодат на партнерот. Многу се силни и тие му се вистинска мотивација на партнерот во тешките моменти. Тие имаат неверојатна способност да го извлечат најдоброто од луѓето. Припадничките на овој знак ќе му ја возвратат љубовта на партнерот со безгранична љубов.

Јарец

Иако на почеток се воздржани и повлечени, кога ќе ги запознаете подобро, ќе го откриете нивното вистинско лице. Многу се пребрливи и срцето ќе му го отворат само на оној партнер што ќе ги разбере нивните афинитети и сензибилитет, а кога ќе се случи тоа, тие ќе се потрудат ништо да не му недостига на нивниот избраник.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време