Хороскопот открива: Еве колку деца ќе имате!

Проверете!

Дали сте родени за големо семејство или ќе уживате само со едно дете?

Астрологијата тврди дека врз основа на датумот на раѓање, можеме да предвидиме колку деца ќе имаме.

Жената во знакот Овен ќе има многу деца. Таа ќе биде мајка на три или четири деца.

Жената во знакот Бик ќе има две деца со голема разлика во годините. Мајките родени во овој знак се прекрасни, нежни и посветени на своите деца.

На Близнаците им е судено да имаат две деца. Астрологијата предвидува дека жената во знакот Близнаци ќе роди токму близнаци. Овој знак е многу посветен на своите деца.

Жената родена во знакот Рак ќе има две деца, со тоа што разликата во годините меѓу децата ќе биде голема.

Лавиците раѓаат многу деца одеднаш. Ним им е судено да родат две или четири деца.

Девиците најверојатно ќе имаат само едно дете. Со текот на времето стануваат паметни мајки полни со разбирање.

Астрологијата предвидува дека Терезиите ќе родат две, четири или шест деца.

Жените родени во знакот Скорпија ќе имаат многу дечиња. Скорпиите се чувствителни мајки, полни со љубов и нежност.

Жените Стрелци ќе имаат само едно дете. Тие се полни со енергија и нив не ги држи место.

Жените родени во знакот Јарец се одлучни во намерата да имаат три деца.

Водолиите ќе бидат мајки на едно дете. Тие ќе го научат своето единче како да има одлични социјални вештини и ќе му ги предадат големите животни мудрости.

Рибите се родени за да имаат многу деца и секое од нив ќе биде максимално разгалено.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време