Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 2 март 2021 година

Погледнете каков ден ве очекува

Бикот е многу упорен, Ракот е во солидна здравствена состојба, Водолијата чека нов познаник.

ОВЕН

Деловните напори конечно се исплаќаат во смисла дека сте обезбедиле договор што ви значи многу. Емоциите ви помогнаа и ве интересира врска што може да биде само од таен тип. Не сте опуштени и ви треба одмор.

БИК

Вие сте многу упорни, но вашите цели ќе ги постигнете многу полесно ако се потпрете на интуицијата. Ви се допаѓа личност со која сте пријатели. Се плашите да ѝ ги откриете вашите искрени чувства. Можна е главоболка.

БЛИЗНАЦИ

Бизнисот работи непречено, благодарение на вашиот ангажман. Финансиската состојба не е соодветна и можно е да бидете нервозни. Односот со брачниот другар не е хармоничен. Треба да обрнете внимание на вашата исхрана.

РАК

Вие сте фокусирани на областа на комуникација. На состанокот се истакнувате и постигнувате задоволителен договор. Вие сте емоционално несигурни и љубоморни. Се плашите дека вашиот партнер ќе биде привлечен од друга личност. Здравјето е солидно.

Прочитајте и: Неверството им е во крв: Мажите родени во овие хороскопски знаци ќе ве измамат!

ЛАВ

Ве чека деловен застој. Имате поголеми очекувања од работниот состанок, но на крајот останувате без очекуваниот договор. Незадоволни сте од однесувањето на партнерот. Посакувате да беше потопол кон вас. Вие сте напнати.

ДЕВИЦА

Не сакате ненадејни промени во деловните планови. Тешко се префрлувате од еден на друг проект. Премногу сте фокусирани на работата, па не забележувате дека некому му се допаѓа вашиот сопружник. Вие сте нервозни поради работата.

ВАГА

Се чувствувате одлично на работа. Се одвива нормално, и уживате во опуштен флерт. Еден од вас е зафатен, но тоа не влијае на вашите емоции или на емоциите на другата страна. Ако сте биле болни, успешно се опоравувате.

ШКОРПИЈА

Си поставивте цел и правите сè што е во ваша моќ да ја постигнете. Ја вложувате целата своја енергија и постигнувате успех. Вие сте прилично љубоморни и создавате сцена за вашиот партнер. Можни се проблеми со синусите.

СТРЕЛЕЦ

Вие искусувате работа како место каде што треба да се докажете и да постигнете одредена позиција. Ве чека ново запознавање со личност која ќе ви се допадне на почетокот. Бидете сигурни да го проверите нејзиниот статус. Уморни сте и ви треба релаксација и одмор.

3 најголеми баксузи во целиот зодијак: Целиот живот се прашуваат што ли згрешиле!

ЈАРЕЦ

Вие сте многу упорни, но и покрај тоа, нема да можете да воспоставите деловен договор. Ненадеен финансиски трошок ве исфрла од такт. Вие сте жестоко заинтересирани за другата половина и многу љубоморни. Вие сте напнати.

ВОДОЛИЈА

Ве чека разговор со претпоставен. Јасно ви е дека не го делите истото мислење. Ве чека нов познаник. Вие не сте во вашиот елемент, па не успевате да се претставите на вистинскиот начин. Стомакот е чувствителен.

РИБИ

Бизнисот со странски соработници се развива добро, така што постои проширување на деловната соработка. Вие сте во постојан контакт со симпатијата. На другата страна ѝ треба повеќе време за да се осигура дека сака врска. Здравјето е стабилно.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време