Дневен хороскоп за СРЕДА, 3 март 2021 година

Погледнете каков ден ве очекува

Овните се чувствуваат добро, Близнаците сакаат пофалби, Јарците се склони кон флерт, Лавовите имаат добро расположение.

ОВЕН

Сакате деловен успех. Вашите деловни планови се прилично прагматични, а вие сте оптимист. Ве очекува интересен познаник, кој првично се претвора во флерт. Расположени сте за понатамошно дружење. Се чувствувате добро.

БИК

Бизнисот се развива нормално, а вашите финансии се очекува да се подобрат. Емоционално сте заинтересирани за личноста со која отворено флертувате. Имате поголеми очекувања од потенцијална врска. Здравјето е стабилно.

БЛИЗНАЦИ

Претпоставениот иницира деловен разговор. Ве известува дека е задоволен од вашата изведба. Пофални зборови ви се пријатни. Можноста за влез во љубовниот триаголник е отворена. Емоциите работеа за вас. Здравјето е солидно.

РАК

Ве чека деловна средба каде ќе се истакнете и ќе успеете да постигнете нов деловен договор. Вие сте многу посесивни кон вашиот партнер. Вие сакате тој да ве гледа само вас и никој друг. Здравјето е стабилно.

Прочитајте и: Неверството им е во крв: Мажите родени во овие хороскопски знаци ќе ве измамат!

ЛАВ

Комуникацијата со колегите не е најдобра и не успевате да најдете заеднички јазик. Ве чека непланирана промена на деловните планови. Бракот е стабилен, но партнерот мисли дека сте многу ладни кон него. Расположението е во опаѓање.

ДЕВИЦА

Непланирани проблеми на работа ве чекаат што не успеете да ги решите целосно. Отворено разговарате со партнерот за тоа што се случува на работа и тој ви ја дава својата поддршка. Внимавајте. Некој го сака. Вие сте лошо расположени.

ВАГА

Деловната состојба е одлична. Успешни сте во бизнисот, и финансиски сте задоволни. Пред вас е ново запознавање со личност која остава одличен прв впечаток. Копнеете по љубов. Вашето здравје е солидно.

ШКОРПИЈА

Ве очекуваат непријатности на работа. Постои тим на кој не му се допаѓате, па ќе ве нападнат. Не посветувате премногу внимание на брачниот другар. Бидете внимателни, бидејќи некому му се допаѓа. Можни се проблеми со синусите.

СТРЕЛЕЦ

Добар ден е да побарате и да добиете заем ако веќе сте аплицирале. Вие сте вредни и амбициозни на работа. Врската ја сфаќате прилично сериозно. Не сте свесни дека другата страна е склона кон флерт. Здравјето е стабилно.

3 најголеми баксузи во целиот зодијак: Целиот живот се прашуваат што ли згрешиле!

ЈАРЕЦ

Вие сте многу задоволни од развојот на соработката со странски соработници. Се обидувате да ги подобрите финансиите. Имате изразена потреба да сакате и да бидете сакани. Имате тенденција да флертувате и да барате партнер. Здравјето е солидно.

ВОДОЛИЈА

Кога станува збор за работата имате доза несигурност. Ве очекуваат проблеми што можете да ги решите и покрај фактот дека се сомневате во себе. Несигурни сте кога станува збор за брачен другар. Се плашите да не се појави трето лице. Нервите ви се чувствителни.

РИБИ

Фокусирани сте на деловни обврски и успешни. Вие се потпирате на интуицијата при донесување деловни одлуки. Имате симпатија и се обидувате да ја добиете. Потенцијалната врска ќе биде од таен тип. Се чувствувате добро.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време