Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 1 март 2021 година

Погледнете каков ден ве очекува

Овен во одлично расположение, Близнаци во љубов, Риби расположени за флерт.

ОВЕН

РАБОТА: Постои доза на оптимизам и успех кога станува збор за работни места поврзани со странство и законот.

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија и размислувате за тајна врска. Премногу сте пасивни, како и личноста што ви се допаѓа.

ЗДРАВЈЕ: Органите за дишење се чувствителни.

БИК

РАБОТА: Имате силна интуиција што треба да ја почитувате. Ако го направите тоа, ве чека успех.

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија на работа. Проблемот е што двајцата сте зафатени, па врската може да биде само од таен тип.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со хормоните.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Вие сте многу вредни, упорни, амбициозни и целосно посветени на деловните обврски.

ЉУБОВ: Ве очекува сериозен разговор со партнерот кој сакате да го одбегнете, бидејќи ви е ускратена можноста за конфронтација.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

РАК

РАБОТА: Направивте одличен деловен план и сега сте во фаза на реализација. Вие сте задоволни од тоа како напредува бизнисот.

ЉУБОВ: Преку работа запознавате личност која ви остава одличен впечаток. Другата страна изгледа сигурна и стабилна.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

ЛАВ

РАБОТА: Ве очекуваат тешкотии на работа што ќе ве принудат да ги промените деловните планови во последен момент.

ЉУБОВ: Имате тајна комуникација со тајна симпатија. Шестото сетило ви кажува дека другата страна сака да се приближи до вас.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Имате доза несигурност кога станува збор за деловни обврски. Ќе треба да промените некои идеи.

ЉУБОВ: Планирате да го изненадите партнерот со подарок. Размислувате што би го направило најсреќен.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со притисок.

ВАГА

РАБОТА: Без тешкотии ги реализирате деловните планови. Задоволни сте од стабилни финансии.

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија на работа. Вие не сакате отворено да покажете интерес со надеж дека другата страна ќе покаже иницијатива.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е солидно.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Вие сте исклучително вредни, упорни и имате јасно поставени цели. Постои тим кој е љубоморен, но не ве интересира нивното мислење.

ЉУБОВ: Внимавајте на брачниот другар. Постои личност од работа која сака тајно да му пристапи.

ЗДРАВЈЕ: Бубрезите се чувствителни.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Непотребно брзате да ги завршите деловните обврски во најкус можен рок, што ве прави опуштени.

ЉУБОВ: Имате симпатија која е зафатена. Трпеливо чекате таа да ја прекине врската за да ги покаже своите емоции.

ЗДРАВЈЕ: Грлото е чувствително.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Бизнисот не напредува како што планиравте, така да сте несигурни и нервозни поради тоа.

ЉУБОВ: Брачниот партнер е склон кон флерт, но тоа воопшто не ве интересира. Не успева да ја предизвика вашата љубомора со своето однесување.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Вие сте доста комуникативни и склони кон компромиси. Одличен ден е да одржите состаноци и да постигнете договор.

ЉУБОВ: Бракот е стабилен, иако интуицијата ви кажува дека брачниот другар не е целосно посветен на вас.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

РИБИ

РАБОТА: Вие сте прилично креативни и имате јасна визија за тоа што сакате да постигнете. Ако сте уметник, инспирацијата е нагласена.

ЉУБОВ: Одличен ден е за ново познанство. Се однесувате нетипично и отворено флертувате со симпатијата.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е солидно.

Прочитајте и: Неверството им е во крв: Мажите родени во овие хороскопски знаци ќе ве измамат!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време