Дневен хороскоп за ПЕТОК, 3 април 2020 година

Погледнете каков ден ве очекува

Јарец воодушевен од промените, Риби загрижени, Рак среќен.

ОВЕН

Среќни сте што ги постигнавте своите цели во деловната област. Може да очекувате позитивен ден. Ви се допаѓа личноста која е оддалечена од вас на некој начин. Вашиот стомак е чувствителен. Внимавајте што јадете.

БИК

Поволен период за нови случувања во деловната област. Може да очекувате позитивни пресврти. Можно е вашиот партнер да ви ги покаже чувствата и нежноста што ви се потребни. Можни се проблеми со нервниот систем. 

БЛИЗНАЦИ

Ќе имате многу релаксирачки ден во кој ќе можете да се подобрите на работа. Саканата личност ќе ви покаже дека е подготвена за нови промени во вашата врска. Можно е да фантазирате за деца и семејството. Ве мачат киселини.

РАК

Ќе имате пресврти што не ги очекувавте, но тие ќе ве одведат на подобар пат. Вие сте вознемирени од однесувањето на вашиот партнер. Врската што ја имате станува напната и не знаете кое е решението. Побарајте совет од вашиот лекар.

Прочитајте и: Месечен хороскоп за АПРИЛ 2020 година

ЛАВ

Имате доста неизвесности и многу проблеми што едноставно ќе треба да ги решите. Личноста која ви се додворува покажува дека е подготвена да направи сериозни планови со вас за заедничка иднина. Проблеми со очите.

ДЕВИЦА

Добар ден е за нови планови. Работата ќе ви даде шанса за некоја нова соработка. Вие не знаете како да одговорите на провокациите од саканата личност. Зголемете го внесот на магнезиум.

ВАГА

Подготвени сте да покажете дека сте одговорни и ќе дадете сѐ од себе за да успеете во остварувањето на вашите амбиции. Денес ве чека поволен период за љубов. Можни се мали проблеми со кожата.

ШКОРПИЈА

Може да очекувате можност за нова работа ако барате. Судбината ќе биде на ваша страна. Ќе направите сѐ што е во ваша моќ за да ги исполните вашите желби во областа на љубовта. Контактирајте го вашиот лекар за контрола.

СТРЕЛЕЦ

Склучувањето на нов деловен договор може да отвори нова врата за вас. Ако сте слободни, можете да очекувате позитивни околности од областа на емоциите. Се чувствувате одлично.

ЈАРЕЦ

Имате многу деловни одговорности, затоа е важно правилно да ги организирате. Емотивната состојба може да биде нестабилна ако сте во врска со зафатена личност. Зголемете го внесот на витамини.

Овие 3 хороскопски знаци имаат непогрешлива интуиција: Ги читаат сите околу себе како отворена книга!

ВОДОЛИЈА

Преку среќни околности доаѓате до нова деловна можност, но и до нови информации што ви се важни во оваа област. Нова љубов е пред вас и може да се надевате на среќа. Променете ги лошите навики.

РИБИ

Ве очекува фаза во која ќе бидете задоволни од околностите на деловно поле. Позитивен период е пред вас. Имате доверба во вашиот партнер. Може да очекувате дека ќе постигнете хармоничен однос. Се чувствувате добро.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време