Дневен хороскоп за ПЕТОК (26.3.2020)

Дознајте каков ден ве очекува...

На близнаците им претстои промена, девиците ќе постават нови граници, стрелците не треба да паничат!

Прочитајте каков ден ви е запишан во ѕвездите…

Овен 

Овој петок, бидете подготвени за авантура. Нема потреба да се оптоварувате со давањето  иницијатива, работите ќе се случат сами по себе.

Бик 

Денес се потпирате на друг за своја среќа. Бидете сигурни дека ќе се чувствувате добро во вашата кожа пред да продолжите.

Рак 

Овој петок ќе ви покаже дека секогаш постои нешто добро за кое можете да се фатите. Секогаш ќе има проблеми, но тие брзо минуваат. Колку поспокојно ќе ги прифатите и осознаете, толку полесно ќе ги надминете.

Близнаци

Овој петок е многу важно да бидете искрени со себе и да признаете дека ви треба промена. Ова е потребно во скоро сите сфери од вашиот живот.

Лав

Многу зборови понекогаш се непотребни и дури поттикнуваат сомнеж. Замолчете и дејствувајте! На тој начин ќе ги покажете вистинските намери и ќе бидете разбрани.

Девица 

Овој петок не двоумете се да си дозволите повеќе од кога било. Единствената стапица е дека мора да поставите свои граници. Бидете разумни и прогресивни.

Текстот продолжува на следната страница…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време