Дневен хороскоп за ПЕТОК, 20 март 2020 година

Дознајте ја вашата астро-прогноза

Во продолжение, прочитајте ги предвидувањата на астролозите и дознајте во какво расположение ќе го дочекате претстојниот викенд.

ОВЕН

Новите околности водат кон добри промени на полето на љубовта. Судбината ви е наклонета. Се’ повеќе се приближувате кон личноста која изгледа како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена температура, но не грижете се, станува збор за настинка.

БИК

Вашата работа се’ повеќе ви создава притисок и имате впечаток дека, конечно, сте подготвени за промени. Пред вас е период во кој ќе бидете подготовени со саканата личност да планирате промени врзани за иднината. Добро здравје.

БЛИЗНАЦИ

Пред ваас е добар ден за работа и покрај околностите. Можете да очекувате дека ќе успеете да остварите позитивни промени. Ако сте заинтересирани за нови познанства, би можеле да имате некоја нова средба денеска. Одлично се чувствувате.

РАК

Може да очекувате поволни околности кога е во прашање вашата работа. Ве очекува добар ден. Имате шанса да започнете нова врска со личноста која ќе покаже дека е подготвена за нешто сериозно со вас. Потрудете се да создавате здрави навики.

ЛАВ

Вашата комуникација со колегите станува се’ подобра. Со време ќе успеете да остварите сосема позитивна атмосфера во колективот. Сакате да излезете од врската во која веќе не сте среќни. Без проблеми со здравјето.

ДЕВИЦА

Работната атмосфера станува се’ подобра и многу сте задоволни поради тоа. Ве очекува поволен период. Чувствувате голема доза на страв кога е во прашање шансата да се впуштите во нова врска. Проблеми со желудникот.

Текстот продолжува на следната страница…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време