Дневен хороскоп – Рибите ќе имаат здравствени проблеми, партнерите на овните флертуваат со други!

Сабота, 6 март 2021 година

ОВЕН

Работа: Новиот познаник остава одличен впечаток, така што му нудите почеток на заедничка соработка.

Љубов: Бракот го сметате за стабилен. Не сте свесни дека партнерот флертува со друга личност.

Здравје: Добро се чувствувате.

БИК

Работа: На работа нема никакви значајни случувања. Вие се прилагодувате, а работата се одвива на вообичаен начин.

Љубов: Најдобрата работа која ви се случува на работа, а не е работа, тоа е флерт.

Здравје: Што се однесува до здравјето, ви недостасува кондиција.

БЛИЗНАЦИ

Работа: Ситуацијата на работа е задоволувачка. Се одлично сте организирале, знаете што сакате да постигнете и на кој начин.

Љубов: Многу сте пасивни кога е љубовта во прашање. Се плашите на симпатијата да и покажете емоции.

Здравје: Стабилно.

РАК

Работа: Комуникацијата моментално е најсилното оружје на работа. Успешни сте во тоа и постигнувате нови договори.

Љубов: Односот со партнерот не е најдобар. Присутна е тајна личност на која мислите.

Здравје: Солидно здравје.

ЛАВ

Работа: Областа околу судење е лошо прикажана и во случај на било каков спор, нема добро да поминете.

Љубов: Не сте во целост задоволни од емотивната сфера. Имате впечаток дека односот станал навика, рутина, а вам ви е потребна љубов.

Здравје: Проблеми со забите.

ДЕВИЦА

Работа: На работа ве очекуваат тешкотии, кои нема да успеете да ги решите. Ве очекува финансиска добивка, што ви го поправа расположението.

Љубов: Во целост се посветувате на брачниот партнер.

Здравје: Здравјето не е најдобро.

ВАГА

Работа: Работата се одвива на вообичаен начин. Како што сте креативни, планирате да ја проширите работната понуда.

Љубов: Се залажувате себе дека не сте сериозно заинтересирани за личност со која флертувате.

Здравје: Можни проблеми со стомакот.

ШКОРПИЈА

Работа: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Имате доста обврски и некои обврски ги одработувате истовремено.

Љубов: Ве интересира влегување во тајна врска. Размислувате кој е најдобар начин да и се приближите на симпатијата.

Здравје: Стабилно здравје.

СТРЕЛЕЦ

Работа: Работната ситуација е стабилна, но вам ви недостасуваат предизвици и планирате нов проект.

Љубов: Задоволни сте од односот со брачниот партнер.

Здравје: Наклонети сте кон претерана конзумација на алкохол и слатки.

ЈАРЕЦ

Работа: Доколку ве интересира нова работа, ве очекува разговор за работа и добивање на понуда.

Љубов: Имате симпатија која е зафатена. Тоа е причина што и натаму не и приоѓате.

Здравје: Стабилно здравје.

ВОДОЛИЈА

Работа: Не сте во целост реални, а ни сконцентрирани. Работните планови кои ги правите, не се изводливи и не сте свесни поради тоа.

Љубов: Одржувате редовна комуникација со симпатијата.

Здравје: Можни проблеми со притисокот.

РИБИ

Работа: Ситуацијата е стабилна. Поради тоа размислувате за понатамошно проширување на работата и на кој начин тоа да го постигнете.

Љубов: Ако сте корисник на друштвените мрежи, ви предстои контакт со неиксрена личност.

Здравје: Чувствителен стомак.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време