Несекојдневна глетка: Лепа Брена во градски превоз (ФОТО)

Фото: Рајко Ристиќ

Лепа Брена моментално престојува во Мадрид со сопругот Бобан Живојиновиќ, од каде што објави селфи-фотографија на Инстаграм со која предизвика лавина од коментари.

Имено, на фотографијата ја гледаме како ги користи услугите на градскиот превоз… Во Мадрид, не во Белград, да бидеме на чисто…

Фото: Инстаграм
loading...

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време