Им пратила селфи на другарките, а тие се заледиле: Ова не е оптичка илузија – таа не била сама на сликата! (ФОТО)

Морничаво!

Немала поим

Оливија Нан одлучила по лудото ноќно излегување да им испрати селфи на своите пријателки и да им го покаже своето мамурно издание.

Нејзините пријатели забележале дека таа на фотографијата не е сама, иако Оливија не била свесна за тоа. Забележале дека во нејзината качулка, што ја ставила на глава, стои црн пајак.

Фотографијата ја објавила на Твитер една од нејзините пријателки, Грејс Греам, а реакциите биле очекувани – девојките биле едноставно преплашени!

„Душата ќе ми излезеше! Јас би умрела на лице место“, биле само дел од коментарите.

Иако нејзините пријатели биле згрозени од малиот инсект, Оливија раскажала дека таа не била вознемирена.

„Се чувствувам добро, да бидам искрена, пајаците се мои пријатели“, им одговорила Оливија на загрижените пријателки преку социјалните мрежи.

Погледнете ја фотографијата. Го гледате ли пајакот?

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X