Цеца се залижа: Што мислите за новата фризура на фолк-пејачката? (ФОТО)

Фото: Дејан Милиќевиќ

Цеца Ражнатовиќ им се пофали на своите следбеници на Инстаграм со новата фризура што ја избра за снимањето на новогодишна ТВ-емисија, а многумина искоментираа дека на објавената фотографија изгледа божествено.

Пејачката блесна во свечен светкав фустан, блескави обетки и залижана фризура.

Ceca Ražnatović

Па што мислите вие за новата фризура на Цеца?

View Results

Loading ... Loading ...

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X